4.Ride on The Hill 2015

Dne 25.4.2015 se uskutečníl čtvrtý sraz "Ride on The Hill" příznivců značky Triumph.

Letošní akce - zahájení srazové TRIUMPH sezony 2015 se odehrála v nádherném prostředí hotelu Všemina.

Hotel je zasazen do malebné krajiny kousíček od Slušovic.

My Veselíci z Kocandy jsme to pojali jako rodinný výlet autem, odjezd v pátek po ránu směr Svitavy- Olomouc-Přerov-Zlín-Slušovice.

Jasně že jsme nemohli hned po cestě minout krásnou ZOO Lesná. Vřele doporučuji. Nádhera. Zátoka rejnoků, jejich krmení a možnost si tyto krásné tvory prohlédnout z blízka a dokonce se jich dotýkat byl neskutečný zážitek.

Ještě rychlý pozdní oběd v příjemné restauraci přímo u ZOO a po poradě s místními starousedlíky kudy nejkratší cestou na Všeminu přejíždíme cca 10 km a jsme na místě.

Hned před hotelem nás vítá sám Radek Ševčík a udílí rady a pokyny co a jak. Při jeho poznámce o očekávané návštěvě cca 200 motocyklů jsem se lehce pousmál a v mysli mi proběhlo...no uvidíme... V 18.00 jsme již byli ubytováni v moc hezkém apartmánu ve vedlejším křídle hotelu, což jak se ukázalo bylo velmi šťastné rozhodnutí krásné slečny recepční. Byl tam opravdu božský klid.

Po vybalení věcí jsme vyrazili obhlédnout terén. Pomalu mi začínalo být jasné, že když Radek mluvil o takto velkém počtu účastníků, nikterak nepřeháněl.... Již v pátek večer se dalo napočítat kolem 60 motocyklů, vesměs značky TRIUMPH. No a moji blízcí přátelé z Čech, Moravy i Slovenska již také dorazili. Počasí bylo celý weekend suprové, tak že již v pátek večer jsme pěkně poseděli, pokecali, popili...Po setmění se ještě pekly špekáčky u vody, prostě romantika. Ani jsme nemohli dostat děti do postele.

Sobotní ráno jsme načali skvělou snídaní, sluníčko již hřálo a hotel se pomalu začal plnit nově přijíždějícími motocyklisty. Dopoledne příjemně plynulo, stánky s různými doplňky pro motocykly a jejich páníčky byly v obležení, přijelo i nějaké to britské SUV, došlo i na představení nové okruhové DAYTONY vyladěné přímo v Olomouci, ale hlavně pokec a dobrá nálada....

Lehce po poledni se stroje začaly řadit ke spanilé jízdě po malebném okolí, tuším že cíl byl určen v lázních Luhačovice.

Zajímalo mě, jak je to s účastí, a tak jsem začal počítat..... Na vyjížďku odjelo přesně 120 motocyklů. To byl pořádný had. Velmi slušné.

Druhé ne menší překvapení mě čekalo po přepočítání strojů, které zůstaly - bylo to také hrubo přes 100 kusů. Tak to je porce.

Sobotní večer to už byl jen relax - jídlo, pití, vnitřní bazén, výřivka, tombola, muzika, pokec......prostě vše, co by i ten největší perfekcionalista očekával od špičkového srazu. Nechybělo zkrátka nic.

Radku, klobouk dolů. Říkal jsem ti to již na místě, a teď s odstupem času to ještě s čistým svědomím zopakuji  - to byla PARÁDA....

Nejlepší akce, které jsem měl možnost se účastnit. Muselo to dát spoustu práce a úsilí. A těch nervů aby vše klaplo...Ještě jednou díky.

Jedno vím už teď jistě....Kluci Pražský mají jistě od neděle špatné spaní, tohle se bude jen velmi těžko dorovnávat, natož překonávat....

Díky moc, těším se na návštěvu u vás na základně v Olmíku a na příští akci.

Anglán