Novinky

 

Sedmé číslo nového interaktivního časopisu


Nová Daytona 2013

Daytona pro rok 2013 je osazena novým motorem. První změna je větší vrtání (ze 74 na 76 mm) a menší zdvih (z 52,3 na 49,6 mm), respektive vyšší maximální otáčky. Konstrukce bloku je dělená. Stěny válců jsou silnější, které odolají větším tlakům uvnitř spalovacího prostoru. 14 400 ot. za min si vyžádal nové titanové ventily, a pro lepší zásobování palivem přibyla druhá vstřikovací tryska v každém válci. Výfuková koncovka je přesunuta do jednoho tlumiče na pravé straně. Konečný výkon je 126 koní a 74 Nm. Antihopingová spojka bude u nového modelu ve standardu. Spolu s modernizací pohonné jednotky dostala Daytona také nový rám, odpružení, brzdy i kapoty včetně světel. Vylepšený podvozek nabízí plně stavitelnou přední vidlici a nový zadní tlumič. Nnovinkou je vypínatelné ABS s možností přepnutí do okruhového režimu v základní výbavě. R verze s odpružením Öhlins, brzdami Brembo, vylepšeným quickshifterem a červenými detaily.

Více informací na http://new-daytona-675.triumphmotorcycles.com/en-gb

Technická specifikace - ZDE

Fotogalerie Daytona - ZDE , Daytona R - ZDE


Podrobné informace o novém Street Triple R 2013 ZDE

 


Limitovaná edice Daytona 675 Supper III

Překlad Google: Triumph odhalil limitovanou edici Daytona 675 na základě žluté a černé paintscheme na kultovní Daytona Super III, který byl zahájen v roce 1994. Pouze 75 kusů z limitované edice. Každý model bude mít svůj vlastní ručně malované číslo na nádrži, stejně jako další části, jako jsou rychlé řadicí, oxidu kokpitu-výplně, uhlíku předního blatníku, oxidu výfukového surround a nastavitelnými slitin páky. Bruno Tagliaferri, obchodní manažer společnosti Triumph UK, řekl: "Původní Super IIIs získali něco jako kultovní postavení mezi jezdci, s případnými použité originály odletět z prodejců, jakmile narazí na nádvoří. "To chuť na takovou rozlišovací hledá kole nás inspirovala k spojit síly s klukama na 8 Ball Lakování vytvořit tento nový hold vydání. Nové Daytona 675 Supper IIIs vypadají opravdu ohromující a určitě se velmi populární, vzhledem k omezené výrobní série . " Daytona 675 Super IIIs se očekává, že v prodejci tento měsíc, za cenu 8999 liber.


Triumph Tiger Explorer XC

Slavnostní odhalení proběhlo na Triumph LIVE v Mallory parku v UK. Podrobné informace budou zveřejněny na výstavě Intermot. XC bude v základu s drátěným výpletem, kde přední disk má o 19", vzadu je standardní 17" a bezdušové pneumatiky. Ride by wire, traction control, vypínatelné ABS. Na řídítkách jsou plastové kryty rukojetí a páček, výfukové svody dostaly hliníkový kryt, na masce je dvojice přídavných světlometů a samozřejmě nemůžou chybět trubkové padací rámy. Prodloužené servisní intervaly spolu s dvouletou zárukou bez omezení kilometrů. Dostupné u Triumph prodejců od března 2013

 


Triumph Trophy a Trophy SE

Tříválcový motor 1215cc, 134PS při 8900 otáčkách a 120 Nm při 6450 otáčkách za minutu. V podstatě Tiger Explorer motor. Vybavení kontrola trakce, tempomat,  ABS and Dynamic Triumph Luggage System.  Pro vaše pohodlí, sklo je elektronicky nastavitelné 16.4cm. Paměť posledního nastavení při spuštění. Nastavitelná výška sedla je mezi 800 a 820mm.

Verze SE bude obsahovat audio systém s technologií Bluetooth, USB kompatibilní s iPod a MP3 přehrávače. Navíc, senzor tlaku v pneumatikách a elektronicky nastavitelné odpružení od WP. Jezdec bude mít na výběr z nastavení: Sport, Normal a Confort.

Pravděpodobně k dispozici od října 2012 v barvách, Pacific Blue a Lunar Silver. trophy.triumphmotorcycles.co.uk

 


Triumph Explorer se stal motocyklem roku 2012 v kategorii endura včetně cestovních v Česku i na Slovensku


Triumph Bonneville T100 110th Anniversary Edition

Vyrobených bude 1000 ks, které budou opatřené plaketou s pořadovým číslem. Majitel k motorce dostane i certifikát. Bonneville 110th se od běžné verze velmi nelišší. Nejvýraznější je barevné vyhotovení v kombinaci stříbrná a zelená. Po stranách je pěkný emblém s číslem 110.


Triumph na výstavě Motosalon 2012 v Brně. foto ZDE


Druhé číslo nového interaktivního časopisu


Novinky 2012


Triumph spustil první číslo nového interaktivního časopisu


Nová prodejna Triumph v Brně

23.6.2011 bude slavnostní otevření nového oficiálního dealerství značky TRIUMPH v BRNĚ na adrese Mariánské náměstí 5. Tato provozovna Triumph je umístěna v prvním patře nově zrekonstruované budovy společnosti Cartec motor,která je dlouhodobým oficiálním prodejcem značky Land Rover,Range Rover a Jaguar.Zařazením značky Triumph do svého sortimentu vytvořila tato společnost centrum pro milovníky anglických strojů. Více na www.triumphbrno.cz


Triumph's 500,000th bike

Tento měsíc slaví Triumph výrobu půl milionu motocyklů od znovuzrození továrny v roce 1991. 

Ale kdo je ten šťastný, kdo bude mít doma 500.000kus Triumph? Jednoduché, muž nebo žena, který vyhraje nabídky na aukci v Goodwood Festival of Speed www.goodwood.co.uk/festival-ofspeed/ welcome.aspx, které je naplánováno na 1. červenec, ve prospěch Jezdci pro zdraví, britská charita, které podporuje zdravotní péče ve většině venkovských oblastech Afriky.

Speed 500.000 byl podán v exkluzivním stylu stínu "Spider Man" s velkýma očima, které jsou zabalené v bílo-červeno-modré tělo.


New Street Triple 2011

Jak se dalo čekat, Street Triple a Street Triple R získal sportovní charakter svého velkého bratra Speed Tripla 2011. Nejviditelnější změnou je použití nových světel. Nové logo na nádrži a bonční nálepky (stejné jako Daytona 675 R). Další novinkou je leštěné výfukové potrubý, stupačky, pata, protizávaží v řidítkách. Standartní model má kvalitní hliníková řidítka tak jako model R. Oba modely se standardně dodávají s novou palubní deskou. Dostupné barvy jsou Crystal White, Black a Purple Phantom pro standart zatímco model R je k dispozici v Diablo Red, Crystal White a Phantom Black se zlatými koly. . Motor a podvozek je beze změn.JIŽ BRZY BUDE OTEVŘENA PRODEJNA V BRATISLAVĚ

V březnu otevře první oficiální prodejce značky Triumph ve Slovenské republice prodejnu v Bratislavě. Novou prodejnu najdete na níže uvedené adrese:

Triumph Motorcycles Bratislava s.r.o. Rožňavská 2 (vchod z Trnavskej ulice) 821 01 Bratislava


Oficiální Triumph fotogalerie na Flickr

Konečně můžeme vychutnat naše krásné anglické dívky ve vysokém rozlišení. Fotogalerie obsahuje nejnovější přírůstky, nový Speed Triple, Tiger 800, nová řada 2011, oděv a doplňky, ale časem tam budou všechny motocykly vyrobené v Hinckley v posledních 20 letech. Některé obrázky jsou již k dispozici Tiger 900, Daytona T595, T509 Speed Triple a další.


NOVINKY

Rok 2010

Rok 2009

nahoru